П. 7.3. Вихідні дані для складання технологічного процесу

logo turner2

"УВАГА!!!"
З 1.01.2024 р. підтримка даної версії підручника буде припинена.
Власникам з питань продовження роботи звертатись Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Реєстрація
Авторизуйтесь для отримання можливості робити закладки.

Токар. Спеціальна технологія. 2 розряд. Тема 7. п. 7.3.1.


Загальні відомості про технологічний процес обробки деталей

Вихідні дані для складання технологічного процесу

Мета заняття: Формування основних понять про вихідні дані для складання технологічного процесу

План заняття:

1. Поняття про вихідні дані.

2. Поняття про складання технологічного процесу.

Поняття про вихідні дані

Технологічний процес є основою організації виробництва, оскільки від його змісту залежить кількість необхідного обладнання й робочої сили для виконання програми випуску деталей. Технологічний процес повинен забезпечувати найбільш економне виготовлення деталей відповідно до креслень і технічних вимог.

Перед розробкою технологічного процесу виробництва будь-якого виробу проектувальник-технолог повинен мати креслення всіх деталей, загальні види вузлів і машин у цілому та вимоги щодо приймання; вузлові та загальні специфікації, обсяг річної програми випуску продукції та вимоги, яким вона повинна задовольняти; виробничі можливості підприємства, на базі якого проектується технологічний процес, тобто мати основні відомості про наявність на заводі нормалізованої та спеціалізованої оснастки, обладнання, енергетичні потужності, а також дані, що характеризують рід, розміри заготовки та об’єкт виробництва.